Про це «Кримській правозахисній групі» повідомив адвокат українця, який відвідав Балуха 5 вересня.

«У Володимира був напад сильного болю у печінці, він продовжує втрачати вагу», – розповів адвокат.

За його словами, зараз політв’язень перебуває у камері із постійним відеоспостереженням. «Балух вважає, що в ракурс камери потрапляє навіть туалет», – зазначив адвокат.

Як писав «Вголос», 10 серпня мати політв'язня Володимира Балуха Наталія відвідала сина в ізоляторі тимчасового утримання в селищі Роздольне і заявила, що не знає, чи дочекається його.

Нагадаємо, Балух оголосив безстрокове голодування 19 березня 2018 року. Пізніше він вирішив перейти на сухе голодування.

22 червня уповноважена ВРУ з прав людини Людмила Денісова звернулась з вимогою дозволити їй терміново відвідати ув'язненого Володимира Балуха в окупованому Криму.

У камері сімферопольського СІЗО, де утримують українця, також встановили камери відеоспостереження.

Нагадаємо, ФСБ Росії затримала Володимира Балуха 8 грудня 2016 року. Співробітники ФСБ стверджували, що знайшли на горищі будинку, де живе Володимир Балух, 90 патронів і кілька тротилових шашок. Суд в Криму визнав Балуха винним у зберіганні боєприпасів і засудив його до 3 років і 5 місяців позбавлення волі в колонії-поселенні, а також штрафу в розмірі 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (близько 4600 гривень).

Захист Балуха і правозахисники стверджують, що він став жертвою репресій за свою проукраїнську позицію – через прапор України, який був на подвір'ї його будинку. МЗС України і США наполягають на звільненні російською владою українського активіста.