Про це політв’язень написав у листі до Олексія Гриценка, йдеться на сторінці активіста у Facebook.

«Здаватися не збирається і нас просить не здаватися в жодному разі», - зазначив Гриценко.

За його словами, Сенцов просить писати і розповідати про те, що відбувається, оскільки інформацію він отримує лише з листів.

«Всі особисті прохання передає через Наталію Каплан і тому, хлопці, допоможімо разом Наташі. Є діти, є мама, багато поїздок адвокатів і до міжнародних інстанцій. Далі, думаю, пояснювати не треба», - закликав активіст.

«Додам позитиву. Олег планує «побачитися й обійнятися в хорошому ресторані», - передав активіст слова політв’язня.

Він відзначив, що за всього позитивного настрою слід пам'ятати, що Олегу важко, у нього непоправна шкода здоров'ю і незрозуміло коли Олег зможе повернутися додому і побачити дітей.

Раніше Сенцов написав листа і розповів про своє самопочуття.

Як писав «Вголос», 14 липня правозахисниці з Росії Зої Свєтовій дозволили відвідати колонію в Лабитнангі, де утримується незаконно засуджений Кремлем українець Олег Сенцов. Згодом вона розповіла про зустріч із бранцем Кремля.

Нагадаємо, 9 серпня у Кремлі підтвердили отримання листа від матері Олега Сенцова з проханням помилувати сина і сьогодні дали відповідь на її прохання.

Людмила Сенцова ще 13 липня закликала Путіна «проявити милосердя і помилувати сина, не губити його життя і життя його близьких».

Російський омбудсмен Тетяна Москалькова 9 серпня надіслала Україні нібито свіжі фото Сенцова, які мають засвідчити його чудове самопочуття. Однак, за словами адвоката заручника Кремля, насправді Сенцов виглядає ще гірше, аніж на фото, опублікованих омбудсменом Людмилою Денисовою.

ЄС закликав Росію надати належне лікування Олегу Сенцову.

Сестра українського режисера попросила не поширювати будь-яку інформацію про можливе звільнення брата після того, як у мережу потрапив фейк із його звільненням.

8 серпня адвокат Дмитро Дінзе повідомив, що в Сенцова пульс уповільнився до близько 40 ударів на хвилину, у в’язня погано з серцем, але на лікарню він не погоджується.

Попри це у Федеральній службі виконання покарань РФ знову заявили про «задовільний» стан здоров’я Сенцова.

Як відомо, 14 травня незаконно засуджений в Росії Олег Сенцов почав безстрокове голодування, вимогою якого є звільнення українських бранців Кремля. 

Український режисер Олег Сенцов сказав, що голодуватиме навіть до фатального кінця.

4 липня українського незаконно увязненого, режисера Олега Сенцова, у російській колонії міста Лабитнангі відвідав місцевий священик Богдан Василюк. Однак бранець Кремля відмовився йому сповідатися.

Водночас, МЗС України вкотре вимагає від Росії звільнити Сенцова і Балуха.