Про це повідомляє кореспондент «Вголосу».

«Нам дуже приємно разом із сценаристом Михайлом Шаєвичем представити наш фільм саме тут, у Львові. Цей фільм для наших роздумів, бо від подій, які ми показуємо у картині, пройшло сто років. Але дивна річ: історія має здатність рухатися по спіралі і дуже багато речей є актуальними і сьогодні», – прокоментував Олесь Янчук.

Сюжет стрічки охоплює період життя Симона Петлюри, головного отамана військ Української Народної Республіки і лідера Директорії УНР, коли той перебував в еміграції у Парижі, до того дня, коли Петлюру вбив Самуїл Шварцбард. Історія розповідає не лише про план знищення Петлюри, а й про останні дні його життя. Драматургічний прийом написання Петлюрою переносить глядачів із Парижа в Україну, до подій та дійових осіб того короткого періоду УНР, коли Україна здобула, та не змогла втримати незалежність.

Фільм з’явиться на великих екранах вже з 6 вересня. У ролях – Ірма Вітовська, Сергій Фролов, Богдан Бенюк, Євген Нищук, а також багато акторів з Львівщини, серед яких: Мука Ярослав, Степан Глова, Орест Гарда, Ігор Гаврилів, Юрій Чеков.

За словами режисера, у Львові побачити цей фільм можна буде у п’яти кінотеатрах. Загалом стрічку демонструватимуть на великих екранах у 155 кінотеатрах України.