Про це повідомляє «Громадське» з посиланням на джерела в оточенні Захарченка.

За словами джерел, унаслідок вибуху двоє охоронців дістали поранення, а сам Захарченко загинув.

Як повідомляють інформаційні ресурси бойовиків, вибух стався в ресторані «Сепар». У місті, згідно з даними бойовиків, через загибель Захарченка запровадили додаткові заходи безпеки.

Спеціальна моніторингова місія Організації з безпеки і співробітництва в Європі підтвердила факт вибуху в центрі Донецька, однак чи загинув Захарченко — у СММ не знають.

З посиланням на джерело ватажка самоназваної «ДНР» стає відомо, що від вибуху постраждав голова «Міністерства фінансів республіки».

Джерела серед силовиків «ДНР» повідомляють, що в Донецьку затримали підозрюваних в замаху на Захарченка — це нібито «українські диверсанти».

«Затримано кілька людей, українські диверсанти і пов’язані з ними особи, які підозрюються в причетності в замаху на главу республіки», — повідомили джерела в «ДНР».

До окупації Донецька Захарченко керував місцевим відділенням харківського бійцівського клубу «Оплот». Після захоплення бойовиками Донецька навесні 2014-го р., Захарченка призначили «військовим комендантом», а згодом «заступником міністра внутрішніх справ ДНР». Після незаконних виборів у листопаді 2014-го р., невизнана ЦВК самоназваної республіки оголосила, що Захарченко одержав перемогу і став главою «ДНР».