Про це на своїй сторінці у Facebook пише речник Генеральної прокуратури України Андрій Лисенко.

«Начальник служби закупівель та начальник відділу матеріально-технічного забезпечення служби закупівель ДП «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» вимагали від суб’єктів господарювання за участь в тендерах і одержали неправомірну вигоду у розмірі 141 тис. грн», — йдеться у повідомленні.

Використовуючи своє службове становище з корисливих мотивів, зазначені особи впливали на проведення тендерів із закупівлі товарів, робіт та послуг, допускаючи до участі в зазначених операціях суб’єктів господарювання, при цьому отримуючи від останніх неправомірну вигоду (так звані «відкати») у розмірі 10-20 відсотків від загальної суми тендеру.

Під час затримання в однієї із вказаних осіб вилучено грошові кошти в сумі 40 тис. грн, а в іншої особи — грошові кошти в сумі 101 тис. грн.

Наразі у кримінальному провадженні проводяться невідкладні слідчі дії та вирішується питання щодо повідомлення про підозру затриманим особам.

Досудове розслідування за ч. 3 ст. 368 (одержання неправомірної вигоди службовою особою, поєднане з вимаганням неправомірної вигоди) КК України триває.