Про це повідомляє НВ

57-річний Клуні, який протягом довгих років був холостяком і стверджував, що сім'я і діти – не для нього, розповів, що змусило його змінити свою позицію і пожертвувати свободою від стосунків.

В одному з раніше неопублікованих інтерв'ю, яке актор дав через декілька місяців після весілля з Амаль Аламуддін в 2015 році, він повідомив, що причин закохатися в красуню-адвоката в нього було багато.

«Вона дивовижна особистість, вона турботлива, вона – одна з найрозумніших жінок, яких я коли-небудь зустрічав. А ще у неї відмінне почуття гумору», – зазначив Джордж Клуні.

Також актор похвалив дружину за роботу, яку вона виконує: «Я завжди дуже пишаюся нею, коли вона виступає з промовою в Європейському Суді з прав людини. Це дуже вражаюче».

«З того моменту, як я її зустрів, мене підкорило її ексцентричне, але прекрасне почуття стилю. Я люблю милуватися нею, тому що в неї чудовий смак», – додав Клуні.

Нагадаємо, Джордж і Амаль Клуні одружилися у вересні 2014 року. Минулого літа у подружжя народилися двійнята – син Александр і донька Елла.