Про це повідомляє «Обозреватель», посилаючись на матір дівчинки Валентину Малоштан.

«Поліна все літо просиділа вдома. А наступне засідання суду тільки 24 жовтня», – зазначила жінка.

І ось через рік дівчинка знову почала отримувати погрози. 

«Поліна на YouTube веде свій блог. Розповідає про те, як вона живе, чим займається. Загалом навчається. І одне з відео прокоментувала її старша сестра Юля. І одразу з'явилися ось ці повідомлення. Хто їх писав, ми не знаємо, вони послані з фейкових сторінок. Але звичайно, ми побоюємося за Поліну. Коли вона йде зі школи, вмикає телефон і ми розмовляємо всю дорогу, щоб знати, де вона і що з нею. На тренування її проводжаю я, додому – тренер. У школі вчителі теж стежать. Ось так тепер і живемо. Зате її кривдниці відпочивають на морі. Але нікуди їхати ми не збираємося, ми тут жили і будемо жити», – каже Валентина Малоштан.

Як писав «Вголос», у Чернігові розгорівся скандал із побиттям бандою дівчат-підлітків школярки Поліни Малоштан, в результаті чого та опинилась у лікарні.

Стосовно нападниць відомо, що їх було троє. Найстаршій – 19 років. На момент нападу вона була студенткою Чернігівського педуніверситету. Але після інциденту вона забрала документи з вишу за власним бажанням.

Євгенія Тимченко, яка з особливою жорстокістю била неповнолітню Поліну Малоштан, є студенткою першого курсу Чернігівського національного педагогічного університету, а також є донькою одного із кримінальних авторитетів міста.