Відповідний наказ 28 серпня підписав генеральний директор ДК «Укроборонпром» Павло Букін, інформує офіційний сайт відомства.

Зазначається, що Тимків допустив неефективні рішення, які призвели до несвоєчасного ремонту військової техніки.

У зв‘язку з цим, «Львівський бронетанковий завод» рішенням суду зобов’язано сплатити на користь замовника штрафні санкції.  

Згідно з умовами контракту, укладеного з Тимківим як керівником підприємства, він відповідає за якісне виконання замовлень, недотримання цього є підставою для дострокового розірвання  трудових відносин.

Влітку 2017 року Тимків на підставі ухвали слідчого судді був відсторонений від виконання обов’язків директора «Львівського бронетанкового заводу», що, у відповідності до норм законодавства, унеможливило його звільнення до закінчення строку дії відсторонення.

Посадовцям Збройних сил України та ДП «Львівський бронетанковий завод», підозрюваним у розтраті коштів при закупівлі двигунів для потреб армії,повідомили про завершення досудового розслідування в березні 2018 року.

Раніше Державний концерн «Укроборонпром» звільнив з посади директора держпідприємства «Миколаївський бронетанковий завод» Миколу Кістріна через борги по зарплаті працівникам.

Як відомо, 14 липня, детективи НАБУ під керівництвом прокурорів САП затримали низку посадових осіб Збройних Сил України та ДП «Львівський бронетанковий завод» за підозрою у привласненні, розтраті майна або заволодінні ним шляхом зловживання службовим становищем. Також затримано посередника — засновника комерційної структури. Сума завданого збитку державі -– 28,5 млн грн.

Суть схеми полягала у тому, що замість нових двигунів для танків Т-72 насправді було закуплено двигуни, які раніше були у використанні. До того ж, ці вживані, а інколи й неробочі двигуни у 2008-2009 роках вже були реалізовані підприємством на внутрішньому ринку, як надлишкове майно Міноборони. Крім того, випуск цієї моделі двигунів було припинено ще з 1990-х років, про що ініціаторам схеми було добре відомо.