Працівники держпідприємства заблокували вхід. Про це «Вголосу» повідомив речник патрульної поліції Львова Мар'ян Шпитак.

Учора, 27 серпня, сплив термін усунення Романа Тимківа та Олега Ткаченка від керівництва підприємством.

Нагадаємо, 14 липня 2017 року Національне антикорупційне бюро України затримало Тимківа та Ткаченка за підозрою в розтраті бюджетних коштів. За версією слідства, замість нових двигунів для танків Т-72 закуповували двигуни, які раніше були в ужитку. У такий спосіб 2015 року було здійснено розтрату бюджетних коштів на суму 28,5 млн грн. 

11 липня 2018 року до Солом'янського районного суду Києва було скеровано обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактом розтрати коштів під час закупівлі двигунів для потреб Збройних Сил України.

«Під час досудового розслідування встановлено, що ДП «Львівський бронетанковий завод» виграв конкурсні торги на поставку Центральному бронетанковому управлінню Збройних Сил України (ЦБТУ ЗСУ) нових двигунів В-46-6. За документами, «ЛБТЗ» придбав у ТОВ «Булет Лайн» і поставив ЦБТУ ЗСУ 40 двигунів. Зібрані слідством докази свідчать про те, що насправді двигуни, які надійшли на завод, були не новими, а такими, що були у використанні. До того ж, ці ж двигуни у 2008–2009 вже були реалізовані на внутрішньому ринку як надлишкове майно Міністерства оборони України. Розмір збитків, завданих державі через корупційне правопорушення, – понад 14 млн грн», – повідомляли тоді в САП.

За вчинення вищевказаних кримінальних правопорушень посадовцям загрожує до 12 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати відповідні посади та з конфіскацією майна.

Доповнюється…