Про це пише newsyou.info.

Вона, по суті, є різновидом білкової дієти. А тому, перш ніж ви вирішите застосувати цей метод схуднення, обов'язково порадьтеся з лікарем.

Найкраще, якщо процентний вміст жиру не перевищуватиме 10-12%. Тривалість курсу схуднення становить від 7 до 10 днів. Особливо сирна дієта доведеться до речі влітку, коли м'ясо стає занадто важким для організму, а запас білка необхідно поповнювати. Далі наведені рекомендації по щоденного раціону під час курсу схуднення.

Снідати найкраще о 8 годині ранку. Випийте горня чорної кави без цукру, можна додати сухих вершків. Через пару годин з'їжте 1 яйце, зварене круто. Опівдні перекусіть ковбасою або м'ясом (200г). А о 2 годині дня з'їжте 100 г не дуже жирного сиру. О 16.00 можна поласувати знежиреним сиром (250 г). На вечерю, яка повинна відбутися не пізніше 18.00, випийте склянку кефіру.

Довше 10 днів сидіти на даній дієті не рекомендується, хоча і за цей термін при строгому дотриманні всіх правил можна скинути до 10 кг.

Після завершення курсу сирної дієти необхідно закріпити отриманий результат. Найкраще, якщо і далі ви станете харчуватися дрібно. Для підтримки стабільної ваги дієтологи радять їсти невеликими порціями кілька разів на день. Така частота прийому їжі допомагає більш ефективному очищенню крові від жиру і холестерину.

Дрібне харчування полягає в тому, що необхідні вашому організму 2000 кілокалорій розподіляються на весь день певним чином. На другий сніданок припадає 400 кілокалорій, таку ж кількість енергії потрібно отримати в обід. А ті 1200 кілокалорій, що залишилися, необхідно розділити на основний сніданок і ще 3 додаткових прийоми їжі. Таке харчування допоможе вам нормалізувати рівень холестерину в крові і підтримувати ваш оптимальну вагу.