Про це повідомляється на сайті Нацполіції в середу, 22 серпня.

Під час перевірки було встановлено, що до кримінальної бізнесу причетний 42-річний уродженець Киргизстану, який проживає в Києві.

«Чоловік у минулому закінчив Інститут сухопутних військ України за фахом інженера-конструктора, де потім певний час працював. На сьогоднішній день він відомий як приватний підприємець у сфері технічного обслуговування та ремонту автомобілів. Але за сумісництвом киянин заробляв гроші саме за отриманою спеціальністю», – йдеться в повідомленні.

На території гаражного кооперативу в Солом'янському районі столиці чоловік обладнав майстерню з ремонту і переробки різного роду зброї, у тому числі автоматичної вогнепальної. За попередньою інформацією, більшість комплектувальних і вже складених зразків колишній співробітник військового інституту вкрав саме з його складів. Ще частину деталей він замовляв через налагоджений канал.

«З огляду на суспільну небезпечність «підпільної» діяльності горе-підприємця й окремі випадки скоєння злочинів, де була використана саме перероблена зброя, правоохоронцями було прийнято рішення про невідкладні заходи», – розповіли в поліції.

В ході обшуку в гаражі було вилучено цілий арсенал: три автомати Калашникова, пістолет системи Стєчкіна, пістолет Макарова, пістолет Компакт, револьвер Магнум, три пістолети Блоу Магнум, пістолет без ударноспускового механізму Магнум, дві гранати РГД-5 та запали до них, 19 магазинів до автомата Калашникова, шість магазинів до пістолетів, комплектувальні частини до автоматів і пістолетів, близько 400 патронів різного калібру, три ракетниці, два арбалети і 23 стріли, а також порох.

Чоловіка затримали і помістили в СІЗО. Порушено кримінальну справу за статтею незаконне поводження зі зброєю. Встановлюються особи його спільників і клієнтів.