Про це повідомляє офіційний інтернет-портал Правової інформації.

Її вручатимуть російським та іноземним громадянам, а також організаціям, які зробили значний внесок у спорудження цього об'єкта, який сполучив Росію з окупованим півостровом Крим.

Документом також доручено виділити в поточному році з резервного фонду президента Росії 27,8 млн рублів (близько 413 тисяч доларів) Мінтрансу РФ для виготовлення пам'ятних медалей, капсул і футлярів для них, а також бланків грамот.

Згідно з положенням про медалі, вона вручатиметься від імені президента Росії. Як говориться в документі, медаль буде виготовлятися з мідно-нікелевого сплаву у формі кола діаметром 60 мм і товщиною 5 мм.

«На лицьовій стороні медалі, в центрі, розташовується зображення частини Кримського моста з арковими прольотами, під ним, на тлі вкритого емаллю синього кольору стилізованого зображення моря, – карта Керченської протоки, на яку нанесена покрита емаллю червоного кольору лінія пролягання Кримського моста, що з'єднує півострів Крим і Краснодарський край», – йдеться в описі медалі.

На зворотному боці медалі, в центрі, в чотири рядки розташовується напис: «За будівництво Кримського моста», – внизу – цифри 2014 – 2019.

Зазначимо, що Сервіс Google Maps прописав назву Кримського мосту, що з'єднує півострів з материковою частиною Росії. З боку Криму назва моста зазначена українською мовою.