Про це інформує ВЗГ ГУМВС України у Львівській області.

Правоохоронці Львова спільно з представниками адміністрації помістили малолітнього хлопчика до однієї з клінік Львова.

Як розповів начальник відділення кримінальної міліції у справах дітей Галицького РВ ЛМУ ГУМВС України у Львівській області Роман Козуб, дільничний педіатр поліклініки, прийшовши з плановим візитом до помешкання львів’янки, виявила, що личко та тіло п’ятирічного хлопчика повністю опухли, дитина не могла ходити.

Жодні переконання медпрацівника, що дитя потребує негайної госпіталізації на матір не вплинули. Збентежений лікар викликала міліцію та бригаду швидкої медичної допомоги.

Та жінка виставила медиків за поріг дому і зачинилась там з дитиною. Лише через три години безперервних переконань, оперативникам вдалось потрапити разом із медиками до квартири. Хворого хлопчика реанімобілем доправили до лікувального закладу.

Як зазначив Роман Козуб, мати ще минулого року двічі відмовлялась від госпіталізації сина, мотивуючи це тим, що сама його вилікує. Проте час ішов, а народні методи, якими намагалась допомогти ненька, довели дитину до критичного стану.

Зараз хлопчик перебуває під пильним наглядом лікарів, а стосовно матері вирішується питання про порушення кримінальної справи за статтею 166 (злісне невиконання обов’язків по догляду за дитиною) КК України.