У четвер, 3 лютого, вранці з київського аеропорту "Бориспіль" до Єгипту вилетіло чотири літаки з туристами, повідомляє ТСН

Як повідомляється, три рейси вилетіли до Шарм-ель-Шейху, ще один літак відправився до Хургади.

На п’ятницю, 4 лютого, з Борисполя заплановані виліти ще одного рейса до Шарм-ель-Шейху та рейса до Табу.

Як відомо, у Єгипті тривають заворушення та масові акції протесту проти влади. У курортний Шарм-ель-Шейх війська були введені ще 30 січня.

Туристи з інших країн масово залишають Єгипет. Як повідомляє УНІАН, відпочинок у Єгипті перетворюється на пекло - чехів ледве не побили. Як йдеться у повідомленні, чеські туристи врятувалися втечею від розлюченого натовпу в єгипетському туристичному центрі Хургада. Двоє з них тільки завдяки щасливій випадковості уникнули побоїв від хуліганів. За інформацією Чеського радіо, "відпочинок перетворюється на пекло. Туристи поки що можуть почуватися у відносній безпеці лише в готелях, за межами яких посилюється хаос".

У місті-курорті відбуваються дедалі частіші зіткнення між прихильниками чинного Президента Хосні Мубарака та опозиції, що вимагає його негайної відставки.

Чехія у зв`язку зі становищем, що загострюється, евакуювала своїх громадян з Єгипту. Передбачається, що останні чеські туристи залишать курорти цієї країни не пізніше неділі.