Мобільна фотографія стає все більш популярною, особливо зараз, коли камери смартфонів за більшістю характеристик не поступаються професійній апаратурі. 

Консультанти відомого магазину електроніки Eldorado розповіли про головні правила якісної зйомки.

Багато мегапікселів у камері

Найбільше на якість фото впливає роздільна здатність камери – чим більше, тим краще.

“Гарні кадри можна отримати навіть в умовах поганого освітлення, коли хочеться зробити атмосферне фото нічного міста. Для цього у вас має бути потужна камера, як у моделі Самсунг Гелакси А31 з роздільною здатністю 48 Мп та налаштуванням довгої витримки”, – розказали спеціалісти Eldorado.

Правильний фокус

Аби зробити гарний знімок, обов’язково сфокусуйте об’єктив, адже від цього залежить чіткість фотографії. Це дуже просто: щоб навести фокус на будь-який об’єкт, натисніть на нього на екрані.

Використовуйте можливості всіх камер

Зараз у більшості новинок 3-5 камер, кожна з яких має свою роздільну здатність – основна з найвищим показником та додаткові з 5-7 Мп для макрозйомки або фото з “живим фокусом”.

“Якщо ви фотографуєте класичний портрет чи пейзаж, використовуйте основну камеру, та й так само для зйомки ввечері або в приміщенні, де мало світла. А от для фото маленького предмета потрібна окрема макрокамера на 5 Мп. Так само, модний розмитий задній фон зможе зробити спеціальна камера з датчиком глибини на 5 Мп”, – пояснили експерти.

Працюйте з широким кутом

Цього року вже доступні камери з ультрашироким кутом зйомки, що дозволяють охопити максимально великий простір на фото. Камера Ultra Wide з кутом 123° забезпечить ефектні кадри пейзажів у кінематографічному форматі. Якщо у вас звичайна камера, компенсувати малий кут допоможе простий прийом – відійти далі від об’єкта.

Використовуйте прості підказки, аби вивести свої мобільні знімки на новий рівень!