Кількість американців, які подали заявки на допомогу по безробіттю в країні за останній тиждень, зросла до 40 мільйонів осіб.

Про це повідомило в четвер видання USA Today із посиланням на Міністерство праці Сполучених Штатів.

"Близько 2,1 мільйона американців подали заявки на отримання виплат по безробіттю впродовж тижня, що минув. Таким чином, усього за 10 тижнів за допомогою звернулися 40,7 мільйона безробітних", – йдеться в повідомленні.

Водночас зазначається, що кількість цих заявок протягом останніх тижнів послідовно зменшується. І за оцінками мінпраці, ця тенденція збережеться.

З усім тим, масштаби безробіття в США, які досягли показника 14,7%, залишаються величезними та вважаються найвищими з часів Великої депресії.

Як відомо, США залишаються найбільш ураженою коронавірусом країною за кількістю інфікованих та померлих людей. За останніми даними кількість хворих на COVID-19 сягнула 1 720,6 тис осіб, загинуло більше 101,5 тис, водночас подолали захворювання майже 400 тис людей.

Карантинні заходи та обмеження для бізнес-діяльності зберігаються на переважній частині Сполучених Штатів.

Як відомо, станом на травень в Україні налічується понад 500 тисяч офіційно зареєстрованих безробітних. Показник на 196 тис. (67 %) більший, ніж у аналогічний період 2019 року.