Про це заявила голова Львівської обласної організації ВО «Свобода» Ірина Сех, повідомляє прес-служба Львівської обласної організації ВО «Свобода».

На думку Ірини Сех, нагородження начальника управління податкової міліції області Руслана Плюща званням генерала, якому лише 40 років, свідчить про те, що репресії на Львівщині у світлі майбутніх парламентських виборів продовжуватимуться і далі.
 
«За дорученням чинного голови Львівської ОДА у березні 2012 року була розпочата спецоперацію терору, шантажу і залякування під назвою «Супутник» проти непідконтрольного владі бізнесу, проти опозиційних депутатів та незалежних ЗМІ.
 
На список було взято абсолютно всі комерційні структури, благодійні фонди, навіть громадські організації. Якщо до цих структур хоч мінімально були причетні будь-які представники опозиції, зокрема ВО «Свобода», ВО «Батьківщина» чи «Фронту змін», ці структури позапланово перевіряли, влаштовували провокації, виписували фантастичні штрафи. У Львівській області близько 400 підприємств та 600 підприємців потрапили до списку операції «Супутник». Проти них працювали усі контрольні та силові структури. Як результат, за перше півріччя на Львівщині зникло понад десять тисяч робочих місць.
 
Сьогодні ми бачимо, що режим почав штампувати плюшевих генералів», - додала голова фракції ВО «Свобода» у Львівській обласній раді Ірина Сех.