«Ще чверть опитаних говорять про можливість незначних фальсифікацій, які не впливатимуть на результат виборів. Але разом це більш як дві третини мешканців Львівської області. Це є тривожний показник і дуже погано, що від виборів 2004 року в Україні постійно зростає кількість людей, які очікують фальсифікацій. Ми вже звикли жити з тим, що наш вибір буде викривлений», - розповів Олексій Антипович.

Лише 14% опитаних не очікують фальсифікацій, а кожний п’ятий респондент не зміг визначитися з відповіддю.

Найбільше фальсифікацій очікують прихильники опозиційних сил – «Свобода», «Батьківщина», «Фронт змін». Найменше про фальсифікації говорять прихильники «Партії регіонів» та «Сильної України», хоча третина прихильників цих партій очікують значних фальсифікацій на місцевих виборах.

Серед тих респондентів, які очікують значних фальсифікацій, більше половини думають, що вони будуть на користь «Партії регіонів». водночас третина мешканців Львівської області вважає, що до фальсифікацій будуть вдаватися усі політичні партії.

Соціологічне дослідження «Суспільно-політичні настрої мешканців Львівщини» проводилось соціологічної групою «Рейтинг» 10-20 вересня. Було опитано 1200 респондентів. Помилка репрезентативності дослідження: для значень близьких до 50% похибка становить не більше 2,8%, для значень близьких до 30% - не більше 2,4%, для значень близьких до 10% - не більше 1,7%.