У 2004 році у Львівській області було зареєстровано 42 періодичних видання.
Про це „Контекст-медіа” повідомив заступник начальника управління у справах преси та інформації Львівської ОДА Юрій Кужелюк.
Серед зареєстрованих видань найбільше газет ― 31, решта: журнали ― 8, бюлетені ― 2 і збірники ― 2.
Крім цього, за словами Юрія Кужелюка, минулого року було перереєстровано 11 видань, анульовано ― 5 видань.
Перереєстрація видань відбувалася у зв’язку із зміною назви видання чи зміни його власника. Анулювання реєстрації видань пов’язане із перереєстрацією у місті Києві.
Юрій Кужелюк також зазначив, що з 473 видань, зареєстрованих в області, більшість видань україномовні ― 398, решта: українсько-російські - 38 та російськомовні – 5.
Юрій Кужелюк зауважив, що суттєво впливають на реєстрацію нових видань вибори, бо починається фінансування з боку партій, фізичних чи юридичних осіб. „Такий є масовий цикл реєстрації газет, потім вибори закінчилися, гроші закінчилися і вони чекають нових виборів”, ― додав він. Зокрема, у 2003 році, за словами Юрія Кужелюка, було зареєстровано дещо менше видань, у 2002 році― більше, зважаючи на парламентські вибори.
Як повідомляло агентство, станом на 1 січня 2005 року на Львівщині є 473 зареєстрованих друкованих періодичних видань, з яких з різною періодичністю виходить близько 200.
Серед зареєстрованих друкованих періодичних видань: газет – 364, журналів – 84, бюлетенів - 19 збірників – З, альманахів – З.