Про це сьогодні на прес-конференції розповів директор Львівської обласного центру зайнятості Василь Барилюк, інформує кореспондент Вголосу.

«На жаль, понад 45% безробітних жителів області має вищу або не повну вищу освіту», – зазначив він.За його словами, з однієї сторони це добре, що молодь хоче здобувати вищу освіту, а з іншої – у багатьох випадках навчання є некваліфікованим.

«Ця диспропорція присутня тоді, коли кількість запропонованих роботодавцем вакансій зростає, але, на жаль, не завжди той, хто шукає роботу, відповідає вимогам роботодавців», – наголосив директор центру зайнятості.

Також він додав, що роботодавці не лише дивляться на спеціалізацію у дипломі, а й організовують співбесіди, тестування, аби обрати кращих.

«Минулорічної ярмарки було подано більше 5 тис. заяв, але працевлаштувались лише 700 осіб. Тобто конкуренція жорстка, і на ті місця потрапили обрані», – розповів Барилюк.Що стосується сфери ІТ-технологій, то після ярмарки зі 100 поданих заявок було задоволено лише 6.

Нагадаємо, станом на 1 жовтня 2013 року на обліку у Львівському обласному центрі зайнятості перебуває 23 тис. жителів області.