Антирейтинг міських голів презентував Комітет виборців України спільно з тижневиком "Коментарі". Дослідники визначили п'ятірку найбільш резонансних і найкоштовніших невиконаних передвиборчих обіцянок чільників українських міст-мільйонників.

На першому місці – столичний голова Леонід Черновецький. Він обіцяв порівну ділити між усіма киянами п'яту частину прибутків міського бюджету. За підрахунками дослідників доплати щороку мали б скласти щонайменше тисячу сімсот гривень кожному киянину.

Одразу за Черновецьким – його донецький колега Олександр Лук'янченко. Міський голова шахтарської столиці обіцяв забудувати мікрорайон Широкий. Проте досі не почав.

Третє місце – за мером Львова Андрієм Садовим та його програмою залучити на розбудову міста мільярд доларів західних інвестицій. Нині немає ні інвестицій, ні програми.

Четверте місце посідає Михайло Добкін, керманич Харкова. Цей чиновник обіцяв харків'янам щодва роки відкривати по чотири станції метро. Натомість поки не здав жодної.

Леонід Черновецький відзначився в антирейтингу і вдруге. Його обіцянка організувати відкриті вибори дільничих міліціонерів Києва замикає п'ятірку невиконаного.

5 канал