Відповідне розпорядження № 86-р «Про виділення коштів Донецькій облдержадміністрації» Кабінет Міністрів ухвалив 12 лютого, повідомила прес-служба уряду.

Міністерству фінансів доручено здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

Розміри допомоги постраждалим залежно від ступеня тяжкості отриманих ушкоджень і сім’ям загиблих в межах видатків, передбачених на зазначені цілі, буде затверджувати Донецька облдержадміністрація за погодженням з Міністерством охорони здоров’я та Міністерством соціальної політики.

Донецька ОДА має затвердити у тижневий строк за погодженням з МОЗ, Мінсоцполітики, Мінекономрозвитку, Мінрегіоном та Мінфіном перелік витрат, пов’язаних із здійсненням зазначених заходів, та надати звіт про використання коштів до 30 листопада 2015 р.

Нагадаємо, за останніми даними, внаслідок артилерійського обстрілу Краматорська, зокрема житлових кварталів та головного штабу АТО, загалом постраждали 64 особи (29 військових та 35 цивільних). З них 16 людей загинуло. Серед тих, хто залишився живим, 10 – важкопоранені. За даними СБУ, кількість пошкоджених обстрілами будинків сягає 41.