У Львові, 25 жовтня, на виборчих дільницях обирають місцеву владу. Окрім того, перед виборчими дільницями стоять представники від Володимира Зеленського, котрі пропонують відповісти на 5 питань.

Про це з місця події повідомляє кореспондент ІА Вголос.

Представники опитування від президента стоять на вулиці, при вході на дільницю. Відповісти на опитування від президента можуть лише охочі. Проте у Львові не надто активно беруть участь у голосуванні.

"Я не братиму участь у цьому голосуванні, бо це - якийсь цирк. Кому воно потрібно, що з цим зроблять", - пояснив у коментарі ІА Вголос житель вулиці Польової Михайло.

"А для чого це опитування? Що воно дасть", - обурюється мешканка вул. Новознесенської Ганна.

Голосують, бо бояться маніпуляцій

Проте є такі, які все ж підходять, щоб взяти участь у голосуванні:

"Якщо адекватні люди не відповідатимуть на ці питання, то проголосують інші і це буде так, як вигідно Росії чи їхнім представникам. А потім почнуться маніпуляції, мовляв так думають українці. Особливо це питання про вільну економічну зону на окупованому Донбасі. Вважаю це небезпечним явищем, а тому і взяв участь у цьому опитуванні", - пояснив житель вулиці Хмельницького Петро.

Прикметно, що щоб відповісти на питання від президента не потрібно показувати ніякого документа. Варто просто взяти бланки та поставити там позначки.

Більше новин про місцеві вибори-2020 в Україні: