Більше 50 працівників вінницької міліції балотуються в місцеві органи самоврядування за списками різних блоків і партій, передає Інтерфакс-Україна.

13 співробітників внутрішніх справ йдуть на вибори в партійних списках «Нашої України», шестеро - в списках БЮТ, також міліціонери є в списках деяких інших партій і блоків.

Працівники міліції стверджують, що є безпартійними і тому не порушують законодавства, за яким співробітникам правоохоронним органів забороняється бути членами яких-будь партій.

Начальник Вінницького обласного управління міліції Василь Дремлюга йде другим номером у списку «Нашої України» на виборах в обласну раду. «Мене не раз просили балотуватися в органи влади. Представники однієї політичної партії пропонували йти в обласну раду під першим номером, але я відмовився. Коли ж запропонували йти від «Нашої України», я добре обдумав пропозицію і погодився. Якщо люди хочуть мене там бачити, я не проти», - сказав він.

Співробітники міліції вважають, що їх присутність в органах влади буде корисною, зокрема, не дозволить деяким депутатам проводити незаконні махінації.

proUA  з посиланням на Подробиці