"Що сьогодні на порядку денному? Янукович збирав Радe національної безпеки і оборони, вони там говорили про якісь загрози. Я вас можу запевнити, що сьогодні для України немає жодних військових загроз, - підкреслив Яценюк. - Немає загроз нападу на нашу країну. У нас є абсолютно інші загрози".

Політик запевнив, що в нашій країні налічується два мільйони безробітних і "ця цифра зростає з кожним днем". "Після прийняття цього Податкового кодексу вони можуть сміливо ще 500 тисяч додати, - вважає лідер партії. - Хто їх буде годувати? Хто буде годувати їх сім'ї? Звідки держава візьме кошти на виплати з безробіття?".

"До чого звелася вся політика, всі реформи, всі обіцянки? Домовитися з МВФ і отримати ще один транш кредиту, - запевнив Яценюк. - Ні, я розумію, що ситуація вкрай важка. Але Партія регіонів, яка йшла на вибори, дуже добре знала про ситуацію".

"Україна для людей", - процитував Яценюк передвиборне гасло регіоналів і тут же додав, що він не знав, що "мова йде про людей з Партії регіонів".

Лідер партії підкреслив, що ідеологія Податкового кодексу мала б бути в тому, що бізнесу стане легше. "Перше: це спрощення ведення бізнесу ... До речі, якщо говорити про малий бізнес, то щось я не бачив у власника кіоску "Мерседеса". Зате вони ввели податок на дешеві марки автомобілів, - нагадав він. - Це при тому, що податки на яхти та літаки відклали на 2015 рік. Здогадуєтеся, у кого в нас яхти і літаки? Правильно, у провладної партії".

Нагадаємо, що 18 листопада Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому Податковий кодекc України.