5100 підписів на підтримку кандидата у Президенти України Віктора Януковича зібрали у Стрийському районі.
Збір підписів на підтримку Віктора Януковича триватиме до 27 серпня включно, — відзначив сьогодні під час прес-конференції у м. Стрий керівник прес-служби обласного виборчого штабу Віктора Януковича Юрій Кріль.
Довірена особа кандидата у Президенти України Віктора Януковича Дмитро Мельник повідомив, що громадська приймальня Віктора Януковича виборчого округу №128 у Львівській області працює вже близько місяця.
Протягом липня-серпня у м. Стрий та Стрийському районі проведено 25 агітаційних пікетувань. До Дня Незалежності України були відкриті: сільська школа, фельдшерсько-акушерський пункт, відділення зв’язку та дільниця ветлікарні в с. Нежухів Стрийського району. У містах Стрий та Жидачів 24 серпня проведені масові заходи: у Жидачеві відкрито відділення „Укртелекому”, а у Стрию проведено молодіжний вечір.
„Вчора, 25 серпня, обласний виборчий штаб Віктора Януковича визнав громадський штаб виборчого округу №128 у Львівські області найкращим у області”, — відзначив голова громадського штабу виборчого округу №128 у Львівські області Юрій Шевчук.
Сьогодні у м. Стрий відбулась перша виїзна прес-конференція Львівського обласного громадського виборчого штабу кандидата у Президенти України Віктора Януковича.