Як інформує «Радіо Свобода», затриманого звинуватили в тому, що на його одязі був наклеєний стікер з зображенням кельтського хреста.

Ще шістьох затриманих громадян України, серед них – одна дівчина, засудили до п’яти діб адмінарешту. Їм інкримінували нецензурну лайку.

Український консул, який прибув до суду, заявив, що посольство надаватиме ноту до МЗС Білорусі з приводу масового затримання громадян України на території Білорусі.

11 затриманих білорусів судитимуть після обіду.

Як відомо, 9 жовтня ввечері уболівальники обох збірних під час гри перегукувалися гаслами «Слава Україні» і «Живе Білорусь», проспівали пісню «Воины света» білоруського гурту «Ляпіс Трубецькой». Кілька разів протягом поєдинку вони виконали нецензурну пісню про президента Росії, це скандування було чути у прямій трансляції.

Нагадаємо, що учора після матчу відбірного турніру чемпіонату Європи 2016 року Білорусь – Україна в місті Борисові Мінської області силовики затримали багато вболівальників. Сьогодні на них чекає суд за нецензурну лайку.

Затриманих менше, ніж 100, як про це повідомили раніше ЗМІ.

Президент України Петро Порошенко доручив МЗС України терміново забезпечити консульський захист для негайного звільнення і повернення додому всіх затриманих в Білорусі українців.