Відповідно до результатів дослідження, 60% львів'ян погодились з твердженням, що в Україні проводиться політика «русифікації», в той час як не погодились лише 27%. У тому, що в Україні проводиться політика «русифікації», найбільше переконані прихильники «Батьківщини» та ВО “Свободи”, а також “Фронту змін”, “Нашої України” та категорія «проти всіх».

Як вважають опитані, найбільше «русифікація» впроваджується у таких сферах як телебачення (71%) та освіта (61%). А також “русифікація” присутня у культурі (46%), пресі (43%), на радіо (36%), у книговиданні (28%), кіно та театрі (27%), у діловодстві в державних установах (22%).

Також мешканці Львова відповідали на запитання про те, чи вони підтримують ідею відокремлення Західної України в окрему державу. 85% львів'ян не підтримують такої ідею, 9% - підтримують, з них повністю підтримують тільки 3%.

Дослідження проводилось 17-26 березня серед населення міста Львова віком від 18 років і старші. Було опитано 800 респондентів. Метод дослідження: особисте формалізоване інтерв’ю згідно з опитувальником. Помилка репрезентативності дослідження: для значень близьких до 50% похибка становить не більше 2,8%, для значень близьких до 30% - не більше 2,4%, для значень близьких до 10% - не більше 1,7%.