Щодо другого туру виборів мера Львова - все буде дуже просто: 60% мешканців Львова сказали, що так, як живуть сьогодні, жити не можна.

Про це в ефірі ток-шоу “Говорить Великий Львів” 29 жовтня розповів народний депутат від “ЄС” та кандидат у мери Львова Олег Синютка.

"Не можна вбивати своє життя у транспортних корках, не можна задихатися посеред кам'яних новобудов, бо на тих місцях, де ще вчора були парки і сквери, сьогодні - величезні кам'яниці, на яких олігархи місцевого розливу заробляли величезні кошти, - зазначив нардеп. - Не можна стояти в черзі до сьогоднішньої влади і думати: "А яку ж мзду вчерговий раз з підприємця чи простої людини буде збирати чинна влада?" Львів'яни сказали, що так жити не можна".

При цьому Синютка наголосив: переконаний, що львів'яни не повернуться до вчорашнього Львова, адже місія Львова - це місія європейського та українського міста, яке в одному раду має стояти з Віднем, Прагою тощо.

"Я переконаний, що ми обов'язково збудуємо нові вулиці, а не просто будемо обіцяти. І це буде зроблено уже протягом наступних 5 років. Львів'яни повинні жити комфортно. Громадський транспорт працюватиме, як в Європі, його можна буде звіряти за годинником. І Львів буде прикладом для всієї України. Це буде місто, в якому хочеться жити! Кожного року у Львові будуватимуть новий дитячий садочок  і нову школу. І найголовніше: львів'яни матимуть роботу тут, у Львові. Я це зроблю, бо знаю як і хочу це зробити", - резюмував кандидат у мери Львова.