Як інформує відділ зв’язків із громадськістю головного управління МВС України у Львівській області, до складу загону увійшли працівники різних підрозділів Головного управління МВС України у Львівській області: спецпідрозділу судової міліції «Грифон», спеціального батальйону міліції, патрульно-постової служби та інші.

Рішення про проходження служби на сході України всі бійці прийняли добровільно і на бойовому посту змінять подібний загін львівських правоохоронців, котрі впродовж місяця несуть службу в зоні АТО.

Очолив зведений загін заступник начальника Головного управління МВС України у Львівській області полковник міліції Сергій Маруняк.

«Настрій у хлопців бойовий, сподіваємось, що з нашою допомогою операція швидше закінчиться і ми зможемо знов повернутись до мирного життя. Наше завдання – здійснити ротацію, змінити наших хлопців, котрі вже місяць несуть службу на блокпостах, дати їм відпочити», – розповів Сергій Маруняк.

Перед виїздом настанови бійцям дав начальник Головного управління міліції Львівщини полковник міліції Дмитро Загарія, котрий також передав командиру загону прилад нічного бачення – ноктовізор. Цей прилад правоохоронцям презентував львів’янин Андрій, котрий привіз його з-за кордону. Ім’я – це єдина інформація про себе, яку Андрій погодився оприлюднити.

«На Сході вас чекають, я бажаю всім вам повернутись до своїх сімей здоровими і сподіваюсь, що з вашою допомогою бойові дії закінчаться швидше», – зазначив Дмитро Загарія.

Частина бійців вже не вперше відправляються у зону АТО. В усіх випадках, кажуть, рішення приймали добровільно. У сім’ях їх розуміють і вірять – скоро все закінчиться. Проводжати львівських правоохоронців прийшли дружини, декотрі з дітьми.

На місці вони змінять подібний загін міліціонерів Львівщини. Період ротації – 30 діб.