Про це повідомила сьогодні під час прес-конференції начальник управління економіки ЛМР Вікторія Довжик, інформує кореспондент Вголосу.

Наліпки «Привітне місто», що означають рекомендацію міста певного закладу вже отримали 135 закладів громадського харчування.

«Проект привітне місто охоплює всі сфери життєдіяльності Львова, який готується прийняти масштабну подію Євро-2012. Коли ми говоримо про сферу послуг, ми говоримо про готелі, хостели, заклади ресторанного-господарства, автозаправні станції, таксі – ті точки, які формуватимуть перше враження туристів про наше місто. Відтак, якість надання послуг є пріоритетною, адже вона формуватиме імідж міста у світі», – зазначила начальник управління економіки ЛМР .

«На сьогодні завершується робота по закладах ресторанного господарства. Ми зустрічались з ними, робили цільові зустрічі з постачальниками по налагодженню додаткових різноманітних послуг, таких як wi-fi, платіжні термінали. Нам приємно відзначити, що більшість закладів вже завершують цю роботу і насправді вже є готовими. Якщо говорити про центральну частину міста, то 70% закладів уже зреалізували поставлені вимоги. Ми можемо говорити, що сфера ресторанного господарства завершує підготовку», – поінформувала Вікторія Довжик.

Що стосується готелів та хостелів, більшість із них же готові і основні вимоги, що стосуються апартаментів дотримані. Сьогодні відзнакою «Привітне місто» відзначено готель «Дністер».

Обстежено 32 хостели, у 4 з них ситуація погана, повідомила Вікторія Довжик. За її словами відзнака говорить відвідувачам, що заклад, у який вони завітали це якісний заклад, він безпечний. Бо це для туристів найважливіший момент. Відтак відзнака означає, що тут дотримані усі пожежні, санітарно-гіігієнічні вимоги, персонал спілкується іноземною мовою.