За даними Головного управління сільського господарства та продовольства Хмельницької облдержадміністрації з урожаю поточного року передбачається виділити на оплату праці 116 тисяч тон зерна на загальну суму 75,4 млн. грн.

З цієї кількості 38 тисяч тон зерна на суму 24,2 млн. грн. буде використано на погашення заборгованості із заробітної плати, а решту – на забезпечення виплати поточної заробітної плати.

В промисловості області заборгованість по заробітній платі станом на 1 червня склала 12,2 млн. грн. і в порівнянні до попереднього місяця зменшено на 2,9 млн. грн. Основною причиною створення неплатежів та затримок у виплаті заробітної плати є низька платоспроможність підприємств через організаційні прорахунки, недоліки цінової політики у встановленні цін на продукцію у сільськогосподарському секторі економіки, низькі темпи структурної перебудови виробництва.

Заборгованість із виплати заробітної плати повністю ліквідована в Старокостянтинові. Найменша заборгованість із виплати заробітної плати - в Білогірському (369,2 тис. грн.), Теофіпольському (644,9 тис. грн.) районах та в Славуті – 483,0 тис. грн.

Прес-Тайм