Про це свідчать дані соціологічного дослідження «Суспільно-політичні настрої мешканців Львівщини», проведеного соціологічної групою «Рейтинг» у вересні.

За словами директора соціологічної групи «Рейтинг» Олексія Антиповича, до можливості відсторонення партії «Батьківщина» від виборів переважна більшість мешканців Львівської області ставляться негативно. Повністю негативно до такої можливості ставляться 47% мешканців області, скоріше негативно – 29%, цілком позитивно - лише 2,6%. Не змогли відповісти на це запитання близько 17% опитаних.

«Щоправда, зараз уже змістилися акценти – та «Батьківщина», чи не та «Батьківщина», - наголосив експерт.

Найбільш позитивно до відсторонення «Батьківщини» від виборчого процесу ставляться прихильники Партії регіонів, більш як третина прихильників цієї політичної сили таке рішення підтримує.

Соціологічне дослідження «Суспільно-політичні настрої мешканців Львівщини» проводилось соціологічної групою «Рейтинг» 10-20 вересня. Було опитано 1200 респондентів. Помилка репрезентативності дослідження: для значень близьких до 50% похибка становить не більше 2,8%, для значень близьких до 30% - не більше 2,4%, для значень близьких до 10% - не більше 1,7%.