Про це повідомили у ПАТ «Волиньгаз».

У підприємстві зазначили, що відповідне обладнання досі не встановлено на 3013 об'єктах непобутового призначення, а це більше 80% підприємств. Тож без газу можуть залишитися навіть навчальні та медичні заклади, музеї, магазини, адмінприміщення, банківські та поштові відділення, районні підрозділи прокуратури та поліції, заклади відпочинку.

Засоби дистанційної передачі даних поки що не встановлені здебільшого на невеликих підприємствах, об'єктах соціальної сфери і бюджетних установах Волинської області.

«Наразі левова частка об'єктів непобутового призначення не облаштовані засобами дистанційної передачі даних. Переважно це комунально – побутові підприємства з невеликим споживанням газу. Кожному було надіслано лист-повідомлення з роз'ясненням процедури і відповідальності за невиконання норм Закону. Тому закликаємо власників не затягувати цей процес, і звернутися із заявою щодо замовлення на виготовлення проекту технічного переоснащення до Центрів обслуговування клієнтів з раніше отриманими технічними завданнями», – зауважив технічний директор  ПАТ «Волиньгаз» Павло Козюк.

У разі, якщо до 27 травня не будуть встановлені засоби дистанційної передачі даних, то на об'єкти буде припинено газопостачання. Його відновлення буде можливо тільки після встановлення модему та оплати витрат за відновлення газопостачання. Важливо, що відновлення газопостачання в опалювальний сезон – також можливо лише з модемом, незалежно від форми власності.

Підприємства з річним споживанням природного газу менше 10 тис. куб. м3 мають облаштувати лічильники приладами дистанційної передачі до 27 травня 2018 року. Відповідні вимоги є в п. 4 Постанови НКРЕКП від 30.09.2015 року № 2494 «Про затвердження Кодексу газорозподільних систем». Кодексом передбачено, що це буде завершальний етап.  Після чого лічильники всіх підприємств будуть оснащені засобами дистанційної передачі даних.

 

«Вголос»