Дводенна міжнародна конференція “Проблеми трудової міграції” розпочала сьогодні роботу у Чернівцях. Організатор - "Буковинська партнерська агенція" за сприяння програми “Мережа громадянської дії в Україні” Інституту Сталих Спільнот.

Як зазначив голова БПА Арсеній Анциперов, конференція – „чи не перша в Україні спроба комплексно звернутися до питання трудової міграції”. За словами А.Анциперова досі немає навіть приблизної статистики, скільки людей виїхало з країни на заробітки. За різними оцінками від 3 до 7 млн. Осіб. Близько 85% трудових мігрантів – з областей західної України.

Протягом двох днів науковці, експерти, практики, чиновники, лідери неурядових організацій України, Росії, Молдови, Азербайджану обговорюють різноманітні аспекти сучасної трудової міграції, її вплив на соціально-економічний розвиток в Україні, шляхи зменшення негативних наслідків та використання переваг, громадянські права українців за кордоном.

Коло питань, які піднімаються на зібранні, стосується вивчення та аналізу проблем трудової міграції, створення умов залучення “заробітчанських” інвестицій в легальний сектор економіки як Буковини, так і країни – загалом.

Організатор конференції - "Буковинська партнерська агенція" за сприяння програми “Мережа громадянської дії в Україні” Інституту Сталих Спільнот.