Один із київських сайтів, який вважається наближеним до правоохоронних органів, оприлюднив інформацію про екс-народних депутатів ВРУ 5-го скликання, які за час своєї тяжкої роботи на благо народу, скористалися депутатським привілеєм і оформили на себе спецномери.

До цього списку потрапив, серед інших львів’ян, і нардеп від Львівщини Володимир В’язівський, який до цього часу вважався чи найскромнішим в нардепівському середовищі, майже сиріткою. Як з’ясувалося, В’язівським полюбляє політати на AUDI A6 зі спецномером АА1166ВР.

Ми звернулися до Володимира В’язівського за коментарем. Він не став заперечувати, що така машина і такий номер дійсно записані за ним. Але, як він стверджує, це машина його друга.

"Так, така машина є , вона зареєстрована на мого колєґу. Я на його машину оформив ці номера. Я ж користуюся цією машиною, як народний депутат, бо власної машини немаю", – сказав В’язівський.

Ми уточнили, чи орендує В’язівський цю машину.

"Ні, в оренду я його не брав, це машина, яка служить, служила мені для виконання депутатських повноважень. Мій друг погодився, щоб ця машина була надана мені для виконання службових обов’язків. І я з ним, як з другом, домовляюся про всі інші витрати.

Я оплачую бензин, коли використовую авто особисто. ВРУ до проплат нічого немає. Вона тільки дала номер автомобіля. Я взяв цей номер і він зараз на автомобілі мого друга. Всі технічні питання: поломки, заправки, техогляд – я з ним все вирішую персонально", – пояснює В’язівський.

А далі, увага!!! "Згідно нормативних документів, ця машина має додатковий техпаспорт, в якому вписано, що ці номери ВРУ, які прив’язані до конкретного автомобіля".

Ми так до кінця і не зрозуміли, хто до кого прив’язаний чи В’язівський до друга, чи друг до автомобіля, чи номери до друга і автомобіля одночасно. Тому звернулися в ДАІ з проханням роз’яснити ситуацію.

Експерти подумали, відповіли: "Згідно закону, у нас можна придбати і оформити у власність номери автомобіля. А от двох технічних паспортів одночасно автомобіль не може аж ніяк мати".

Отож, як не крути, а виходить, що чи В’язівський не до кінця говорить правду, і автомобіль таки також йому належить, чи народний депутат разом з другом банально порушують закони.

фото: audi.pro-motors.ru