95% виборчих дільниць на Львівщині підготовлені до дня виборів, — повідомив сьогодні під час прес-конференції голова Львівської ОДА Олександр Сендега.
Олександр Сендега зауважив, що зустрічався з керівництвом місцевих органів самоврядування та дізнався від них про те, що виборчі дільниці активно готуються.
Він наголосив на тому, що незабаром збирається провести зустріч-нараду з керівництвом територіальних комісій та обговорити питання технічного стану виборчих дільниць.
Олександр Сендега відзначив, що не відмовляється від зустрічі з народним депутатом України, керівником Львівського обласного виборчого штабу Віктора Ющенка Петром Олійником з приводу обговорення технічного стану виборчих ДВК та обов’язково зустрінеться з ним і з`ясує всі питання.
Олександр Сендега зазначив, що негативно ставиться до деяких заяв представників опозиції, подібних до тих, які лунали з боку обласного виборчого штабу Віктора Ющенка перед футбольним матчем „Україна—Грузія”. Такі заяви він назвав провокаціями. Олександр Сендега повідомив, що „дехто” з політичних лідерів напередодні футбольного матчу подзвонив до заступника голови Львівської ОДА Володимира Герича та повідомив про очікувані провокації. Володимир Герич відповів, що немає такої інформації, на що у відповідь почув: „Вам ще недовго залишилось тут управляти”. „Чи є бажання зустрічатись після такого?”, — сказав Олександр Сендега.
Він наголосив на тому, що є поза політикою. „Основна моя політика – це громада Львівщини. Вирішення економічних, соціальних та життєвих питань для людей”, — сказав Олександр Сендега. При цьому голова Львівської ОДА черговий раз додав, що зустрінеться з Петром Олійником.
Як повідомляло агентство, за даними обласних виборчих штабів, на Львівщині 85% ДВК не готові до виборів.