В Україні потрібно провести реальну люстрацію правоохоронних структур, зокрема СБУ.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав кандидат у Президенти від об’єднаних сил націоналістів Руслан Кошулинський.

“Підполковник, експерт Антитерористичного центру СБУ, працівник Штабу АТО Василь Прозоров протягом чотирьох років зливав ворогу таємну інформацію. Про це нарешті стало відомо. Тільки не від співробітників Внутрішньої безпеки, як би хотілося на це сподіватись, а від самого Прозорова – у річницю створення СБУ він бенефісив в ефірі кремлівських ЗМІ.

Найгірше, що цей учорашній сором не винятковий. Раніше на шпигунстві спіймали колишнього полковника українських військово-повітряних сил, а насправді ретельно законспірованого агента ГРУ Сергія Лазарєва. Цей працював на Московію протягом трьох років. А ще – особистого перекладача Прем‘єр-міністра. А ще у нас в керівництві Служби зовнішньої розвідки працює генерал Семочко, чиї багаторічні зв‘язки із РФ повністю влаштовують державну владу”, – зазначив Кошулинський.

Кандидат у Президенти наголосив, що подібне є неможливим у цивілізованих країнах.

“Уявляєте таку ситуацію в якійсь із цивілізованих країн світу? А ще під час війни? В Україні це, на жаль, реальність. Що всі ці п’ять років заважало “новій” постмайданній владі провести в державі реальну люстрацію? Реформувати СБУ? Наповнити державні структури патріотами-професіоналами? Корупція, кумівство і небажання вигравати війну. Бо їй, олігархічній владі, все це попросту вигідно.

Завдання нового Верховного Головнокомандувача – знищити цю систему, докорінно очистити владу. Запровадити обов’язкову перевірку держслужбовців, кандидатів на виборні посади за допомогою “детектора брехні” на причетність до корупційних дій, сепаратизму, співпраці з іноземними спецслужбами та наявність громадянства інших держав. Відкрити архіви КДБ СРСР. Призначати на державні посади фахівців, відібраних на відкритому конкурсі за принципами патріотизму і професіоналізму. Інакше війну ми не виграємо”, – наголосив Кошулинський.

Нагадаємо, у Росії у понеділок, 25 березня, організували прес-конференцію за участі екс-співробітника української спецслужби Василя Прозорова. Під час неї колишній СБУшник заявив, що Україна нібито причетна до збиття рейсу MH17 над Донбасом 2014 року.