99,9% виборчих дільниць Львова готові до виборів Президента України, — повідомив сьогодні на прес-конференції голова Львівської міської організації Партії регіонів, керівник Львівського міського виборчого штабу Віктора Януковича Іван Кельман.
За словами Івана Кельмана, на деяких виборчих дільницях Львова залишились мінімальні проблеми. „Стіл не там стоїть, телефон не донесли, щось там з вогнегасником — треба два, а є один”, — сказав він. Іван Кельман запевнив, що до дня виборів ці всі проблеми будуть вирішені на 100%.
Іван Кельман також зазначив, що є певні проблеми з формуванням списків виборців, але це, за його словами, поодинокі технічні помилки. „Є випадки, коли прізвище неправильно написано, по-батькові десь щось неправильно написано і в такому разі комісія не має права видати бюлетень для голосування, тому дуже важливо, щоб ці моменти були відслідковані”,— сказав він. В цьому, на його думку, винна міська влада і ЖЕКи.
Іван Кельман зазначив, що проблем з кворумом на виборчих дільницях теж практично немає. „Є питання в організації комісій, що хтось терміново вибув, хтось захворів, хтось помер. Тому такі заміни нормальні”, — додав він. Іван Кельман також зазначив, що людей достатньо, щоб укомплектувати комісії.