Служба безпеки України не виявила факту вербування генерального прокурора України Святослава Піскуна послом США в Україні Джоном Гербстом. Про це повідомив голова СБУ Олександр Турчинов.

"Нами не знайдено факту вербування генерального прокурора послом США. Крім того, посол Сполучених Штатів – пан ГЕРБСТ - не займається вербувальною тематикою", - зазначив Турчинов.

Так він відповів на питання: "Що Ви відповіли народному депутату Володимиру Сівковичу, який надіслав Вам депутатський запит про те, що контакти генпрокурора Святослава Піскуна з посольством США свідчать про його "ймовірне вербування" послом США в Україні Гербстом?".

Як повідомлялося 22 червня 2005 р. Верховна Рада України надіслала запит депутата Сівковича голові СБУ Турчинову "про перевірку контактів генпрокурора Піскуна із співробітниками Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні, його ймовірного вербування під гарантії надання політичного притулку, які мають ознаки державної зради і порушення таємниці слідства у справі Георгія Гонгадзе".

УНІАН