Щоби знищити "касту недоторканних" в Україні, необхідно позбавити недоторканності не тільки нардепів, а й президента, суддів та олігархів, а також здійснити низку інших важливих реформ.

Про це у своєму "Фейсбуці" написав лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок.

"Недоторканність із нардепів нарешті зняли. Але будьмо чесними: за повної монополії влади - це швидше для шантажу та контролю своїх, щоб не "розповзалися", - зазначив націоналіст.

За словами лідера "Свободи", справжнє знищення касти недоторканних - це насамперед зняття недоторканності ще й із президента та суддів, а також з усіх олігархів.

"Це дієва процедура імпічменту президента, механізм відкликання суддів, посадовців і депутатів усіх рівнів. Це обов‘язкова перевірка всіх держслужбовців і кандидатів на виборні посади за допомогою "детектора брехні" (на причетність до корупційних дій, сепаратизму, співпраці з іноземними спецслужбами та наявність громадянства інших держав). Це відкриття архівів КДБ і люстрація (почати пасувало би з членів своєї команди)", - написав Олег Тягнибок.

"Декларуєте, що будуєте нову Україну? Ухвалюйте! Бо без цього у владі дійсно "маліна", а не служба народу", - додав націоналіст.