Замість боротися з пандемією і захищати українців, влада провалила усю роботу і вирішила нажитися на проблемі.

Про це у прямому ефірі ток-шоу "Говорить Великий Львів" заявив нардеп від "Європейської солідарності" Олег Синютка.

"Влада багато звітувала, але за цими звітами, часто дуже бравадними, не було реальних справ. Абсолютна бездіяльність і безпомічність - від березня і до сьогодні. Єдине, що демонструвала влада - це заборони", - зазначив депутат.

За словами Синютки, є дві найбільші проблеми, які влада створила під час карантину своїми діями. Перша з них - те, що лікарів не забезпечили засобами захисту:

"Влада, чиновники, лікарі, їхні прислужники привезли в Україну 170 тисяч захисних костюмів, коли епідемія вже була в розпалі. А один п'ятий президент Порошенко - 150 тисяч!"

Нардеп підкреслює, що після цього "слуги" лише продовжили знущатися над українцями, зокрема - лікарями, і в цьому перетнули всі межі.

"Я навіть не міг уявити, щоб замість виплатити обіцяні 300% надбавки, почати обліковувати робочий час лікарів, які контактують з хворими на коронавірус, похвилинно! Щоби виплачувати медикам копійки! Так не можна чинити з людьми! Центральна влада - це шоу пошуку крайнього. Коли крайній міністр охорони здоров'я, крайній голова ОДА, уже крайніх не лишилося, а гроші медикам так і не виплатити донині! Верх цинізму - коли вони обіцяють виплати лікарям, які отримали інвалідність через коронавірус. 4 мільйони випадків коронавірусу по світу - і жодного випадку інвалідності. Бо кваліфікувати це просто нереально! Влада просто знущається над лікарями", - сказав Олег Синютка.

"Друга річ - тестування. В Україні за два місяці проведено близько 200 тисяч тестів. У Німеччині - за один день тестують 100 тисяч! Я розумію, чому це відбувається - літак "Мрія", який прибув в Україну з тестами, насправді був ще одним великим обманом влади", - додав нардеп.

Прямий ефір ток-шоу дивіться тут: