Щур (а 2020 рік є Роком Щура) завжди пов'язаний з фінансами, грошима. Тому в цьому році можна досягти успіху, якщо задатися метою побудувати стабільний і міцний бізнес.

Особливо в цій справі будуть щасливі знаки Землі: Тельці, Діви і Козероги. Для них цей рік буде дуже сприятливий, заявляє астролог Влад Росс, передає "Главред".

В цілому, кожному зі знаків Зодіаку в 2020 році потрібно прагнути змінити своє життя так, щоб досягти стійкості, стабільності і впевненості у завтрашньому дні.

Щасливчики 2020 року:

Козероги. У 2020 році Козероги будуть "number one"! Протягом усього року у них буде спостерігатися великий приплив сил. Вони будуть постійно відчувати, що удача супроводжує їх у всьому. Цей рік буде дуже активним періодом і ознаменується початком глобальних справ. Козероги саме в цьому році можуть розпочати проекти, які будуть розвиватися весь цикл Сатурна, тобто 30 років. А Сатурн, як відомо, керує Козерогом. До того ж, у цей знак увійде планета розширення і масштабності, планета щастя і успіху – Юпітер. Юпітер відкриє перед представниками цього знаку нові можливості, дозволить розвинути починання, досягти успіху в кар'єрі та самореалізації, надасть безліч шансів. Простіше кажучи, Козерогам буде щастити. Після складних ситуацій, якими були насичені всі попередні роки у Козерогів, нарешті на горизонті їхньої долі сходить сонце успіху. Їм можна нічого не боятися, прораховувати і будувати бізнес-плани, створювати своє майбутнє і домагатися щастя.

Тельці. Тельцям також буде невимовно щастити у 2020-му. На них чекає любов, приплив енергії і сил, красиве життя. У їхньому житті можливі великі зміни, у тому числі зміна місця проживання або якісь приємні зміни, пов'язані з майном. У Тельців прискориться темп життя, все буде прекрасно і чудово. Представників цього знаку чекають постійні виграші, тому їм можна не боятися випробувати свою удачу в азартних іграх в казино і лотереях. Також на Тельців чекають вельми вдалі закордонні поїздки, а, якщо вони запланували еміграцію на цей рік, то все пройде на ура і в інтересах їхнього життя. Світогляд Тельців в цьому році може круто змінитися. Багато можуть знайти вчителів, підвищити кваліфікацію, отримати другу освіту. А деякі Тельці можуть стати набожними і піти в монастир.

Діви. На Дів в 2020 році чекає дуже сприятливий період, коли вони без праці можуть знайти хорошу роботу і реалізувати себе у своїй справі. Дів чекає "світла смуга" у любові, зокрема, самотні Діви можуть в цьому році зустріти віддану коханку або коханця. Представники цього знаку, як ніколи, часто відчуватимуть радість життя. Вони почнуть поводити себе спонтанно, хоча Дівам, в принципі, не властива ця риса. Але в 2020 році вона їм буде притаманна і допомагатиме. Дів чекає маса вдалих подорожей, у тому числі на острови, де вони, не виключено, можуть зустріти свого супутника або супутницю життя. Так що в 2020 році Дів чекає романтика і сприятлива ситуація у всіх сферах життя.

Овни. Дуже динамічним 2020 рік буде для Овнів, адже Марс буде часто проходити їхній знак Зодіаку. Це обіцяє Овнам нові починання, успішний бізнес. Їм щаститиме у фінансових справах. Все буде супер в кар'єрі і роботі. А досягнення Овнів здивують багатьох. Представники цього знаку можуть ставити перед собою безліч цілей і завдань – всі вони будуть досягнуті. Так що Овни будуть дуже успішні.

Лузери 2020 року:

Раки. Вкрай неуспішним і складним рік буде для Раків. Вони будуть себе відчувати кармічно розчавленими, розбитими. Їх будуть чекати розлучення, суди, слідства, якісь нездоланні ситуації, наїзди, маса складних ситуацій, пов'язаних з юридичними питаннями... Руйнування бізнесу і розрив ділових партнерських зв'язків може, як сніг на голову, звалитися на Раків. Тому представникам цього знаку, перш за все, раджу подбати про свій емоційний стан і сімейне життя. Не варто рватися будувати кар'єру – краще зайнятися звичними справами, хоч картоплю-морквину вирощувати на дачі. Ракам слід більше часу проводити вдома, з родиною. Їм доведеться намагатися, щоб не нажити собі ворогів, ні з ким не судитися і не сперечатися. І ще їм важливо – відразу віддавати борги, не обростаючи ними.

Близнюки. Близнюкам також не особливо щаститиме в 2020 році. Для них дуже гостро стоїть небезпека банкрутства, аварій, катастроф, складних ситуацій, сутичок з якимись неадекватними людьми. На Близнюків раптово можуть посипатися звинувачення в чомусь і наїзди. Вони можуть зіткнутися з криміналом. Тому представникам цього знаку важливо відсіяти всіх неправильних друзів і бути вкрай обережними з людьми. Гонка за легкими грошима і швидкою наживою, а також великі інвестиції протягом усього року їм протипоказані! Близнюків може підвести розум. Тому я б радив на час виїхати куди-небудь в Індію, щоб пожити в ашрамі, в Тибет або на острови, щоб відпочити. Порада Близнюкам: не зациклюватися на матеріальних бажаннях!

Терези. Представники цього знака весь рік будуть перебувати в якихось подвійних ситуаціях, стикатися з труднощами вибору, та й взагалі, з труднощами. У сім'ї все теж буде недобре. 2020 рік буде несприятливим для переїзду Терезів на нове місце проживання, тому їм краще не робити різких рухів і нічого не змінювати у своєму житті. Дуже можливі складні ситуації з родичами. Терезам також важко буде втриматися на займаних посадах: їх можуть скидати, звільняти, знижувати в званні. До речі, Путін – Терези за знаком Зодіаку, і для нього цей рік буде непростим. Також Терезам потрібно бути дуже уважними до власного здоров'я, тому що вони ризикують в 2020-му опинитися на лікарняному ліжку. Аж до того, що можуть відмовити якісь органи. Тому, йдучи на операцію, наприклад, на серці, потрібно бути дуже обережними і, вибираючи дату операції, консультуватися з астрологом. Для них небезпечна анестезія: вони можуть заснути і не прокинутися. Головна проблема для Терезів – безліч двоїстих ситуацій у новому році. Для них це – жах, тому що їм складно вибирати.

Стрільці. Не дуже хороший рік чекає на Стрільців. Лафа закінчилася – щастя і велика удача покидають їх, так як Юпітер покинув їхній знак і увійшов в знак Козерога. На них чекає "закручування гайок" у фінансових справах. Сатурн може негативно вплинути на їхній матеріальний добробут і грошові справи. Так і Плутон буде негативно позначатися на їхніх фінансах. Так що Стрільці дуже ризикують збанкрутувати. Рік складний для них ще й тому, що на них чекають розчарування в сімейних та любовних відносинах. Їх може кинути близька людина, є ризик розлучення. А через розлучення вони можуть втратити майно. Також можуть бути фінансові суперечки і проблеми з діловими партнерами.

Нейтральним 2020 рік буде для таких знаків:

Водолії. Для Водоліїв 2020 рік буде, швидше, сприятливим, ніж нейтральним. Їх рятуватимуть їхні оригінальні ідеї, їхній нестандартний спосіб мислення та новаторські підходи. У них можуть з'явитися нові перспективні справи, особливо в кінці року, коли Юпітер і Сатурн увійдуть в знак Водолія. До кінця року можуть визріти грандіозні плани і великі перспективи на роки вперед. Водолії можуть реалізувати дуже масштабні задуми, плани і проекти. Однак у першій половині року Водоліям потрібно побоюватися таємних ворогів. Їм не можна нікому вірити на слово і варто покладатися на свою інтуїцію. Поради недоброзичливців, а також родичів і друзів, які хочуть здаватися помічниками, можуть призвести Водоліїв до банкрутства або серйозних проблем. Водоліям не варто давати нікому в борг гроші, навіть родичам і друзям. А так, 2020 рік для Водоліїв буде насиченим, з безліччю поїздок і подорожей. Це час великих можливостей. Планування, розробка нових проектів і освоєння незвіданих сфер – все це чудово буде вдаватися Водоліям.

Леви. У першій половині року може бути завдано удару по егоїзму Левів. Не виключені ситуації в коханні, стосунках з близькими. Самотнім Левам непросто буде знайти нового супутника життя. Левам потрібно бути готовими до труднощів у сім'ї і при створенні (або збереженні) сімейного вогнища. Розлучення. Але у другій половині року Левів чекає реалізація бажань, досягнення компромісів, побудова успішного бізнесу і просування в кар'єрі. Так що в другому півріччі Леви зможуть розслабитися, і все у них буде добре.

Риби. У першій половині року Рибам щаститиме трохи менше, ніж у другій. Але у другому півріччі на них чекає щастя, любов, а також круті ділові проекти, перспективна діяльність і сприятливі зміни. А ось на початку року Рибам потрібно бути дуже обережними, міняючи місце роботи. Також краще нікуди не їздити, адже велика небезпека різного роду непередбачених неприємних ситуацій в подорожах. У другій половині року, коли Нептун, символ щастя і найвищої любові, буде проходити по знаку Риб (а Нептун, як відомо, ще й керує Рибами), у представників цього знака в житті налагодиться багато чого. Також на них чекає найвища любов, релігійний пошук і досягнення високих матерій.

Скорпіони. Скорпіонам в 2020 році потрібно розслабитися. Все буде більш-менш спокійно і добре. Особливо вдалими будуть далекі поїздки, подорожі, а також навчання. Торговці-Скорпіони взагалі будуть процвітати. З іншого боку, для них актуальна небезпека стати жертвою шахраїв, а ще – потрапити у складні ситуації з автотранспортом. Наприклад, у Скорпіонів можуть викрасти машину. Та й взагалі, я б радив їм утриматися від покупки авто в цьому році, якщо такі плани були. Так само, як і Водоліям, Скорпіонам слід бути обережними у відносинах з родичами, друзями і уявними доброзичливцями – нікому не варто довіряти. У плані роботи і діяльності Скорпіонам нічого не варто міняти кардинально. Однак якщо Скорпіони відчувають втому і потребу в зміні обстановки, сприятливим буде переїзд, зміна місця проживання.