Василь Мокану, адвокат Івана Різака, коментуючи рішення Ужгородського міськрайонного суду про продовження терміну утримання Різака під вартою, зокрема, сказав: „Результат судового засідання, що відбулося 7 липня, був очікуваним. Оскільки, на мій погляд, немає зараз такого суду в Україні, і таких аргументів, які б переконали суди, що нема підстав утримувати Івана Різака під вартою”.

До тих обвинувачень, які були пред'явлені Різаку, як з'ясувалося через ЗМІ, додалася ще одна кримінальна справа за організацію масових безпорядків у Сваляві. „Основна стратегія і тактика органів досудового слідства, на мою думку, є найперше така: затримати людей, які самі підпадають під статті Кримінального кодексу за вчинені злочини, якимось чином чи знайомі, чи мали певний контакт з колишнім головою ОДА Різаком, і показати їм батіг та пообіцяти, що у випадку, якщо дадуть свідчення проти Різака, вони отримають пряник - будуть звільнені від покарання повністю чи буде призначене покарання, пов'язане не з позбавленням свободи” – вважає Василь Мокану.

За словами Мокану, зараз він пише апеляційну скаргу, і зазначає, що налаштований на боротьбу до перемоги. Проте на думку Мокану, той факт, що суд не змінив запобіжний засіб для Івана Різака, зайвий раз підтверджує, що у цій справі більше політики, ніж права.
Вісник.info