Про це в ефірі «Громадського ТБ Донеччини» заявила адвокат Штепи Олена Статива.

Зі слів адвоката, у неї зафіксовано кілька переломів, зараз вона перебуває у слідчому ізоляторі, де не отримує необхідну медичну допомогу.

«На ній немає живого місця, є зламані частини тіла, синці, є висновок судмедексперта. Її намагалися змусити зізнатися в тому, що вона не скоювала. Їй намагалися вручити документ з новими підозрами. Вона відмовляється прийняти документ, так як має на це право», – сказала адвокат.

Їй нові документи сторона звинувачення поки так і не надала.

Зі слів Стативи, у зв’язку з нанесенням Штепі побоїв і заподіянням їй тілесних ушкоджень захист вже підготував офіційне звернення до міліції.

«Вони проведуть слідчі дії та встановлять причетних осіб. В середу її повинні оглянути представники міжнародних організацій», – додала вона.

Нагадаємо, екс-мер Слов’янська була затримана співробітниками МВС України 11 липня й потім поміщена під варту в Харкові. Щодо колишнього градоначальника прокуратура порушила кримінальну справу за фактом посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, вчинене представником влади, що спричинило тяжкі наслідки.