Адвокат президента США Рудольф Джуліані планує приїхати з візитом до Києва. Його метою є спілкування з майбутнім Президентом України Володимиром Зеленським.

Про це, посилаючись на «The Wall Street Journal», повідомляє «ТАСС».

Предмет розмови – вимога провести розслідування в інтересах Дональда Трампа. Йдеться про два питання – розслідування спецпрокурора США Роберта Мюллера щодо приписуваного Росії втручання в американські вибори 2016 року і про ймовірні зв’язки сина віце-президента США Джозефа Байдена з газовою компанією, що належить неназваному українському олігарху.

У виданні підкреслюють, що серед основних цілей, які переслідують союзники Трампа в спробі підштовхнути нову владу України до проведення розслідувань, – намір дискредитувати розслідування Мюллера. Зокрема, справа, в рамках якої був засуджений до 7,5 років в’язниці екс-керівник передвиборчого штабу Трампа Пол Манафорт. Також в їх інтересах завдати шкоди репутації Байдена, який вважається одним із фаворитів передвиборчих перегонів серед представників Демократичної партії.

У квітні Джуліані заявляв, що співробітники передвиборчого штабу екс-держсекретаря Гілларі Клінтон, яка була кандидатом від демократів на виборах президента США у 2016 році, підтримували контакти з представниками України.

«Україна проводить розслідування щодо кампанії Клінтон за зв’язки з Україною. Жодна американська газета не пише про це», – сказав тоді адвокат в ефірі телеканалу «CNN». Джуліані при цьому не пояснив, про яке саме розслідування йдеться.

Нагадаємо, що у США знайшли зв’язок між Луценком та адвокатом Трампа.