Масі Найєм звернувся до Державного бюро розслідувань зі скаргами на генерального прокурора Юрія Луценка через  розголошення таємниці досудового слідства у справі вбивства активістки Катерини Гандзюк.

Про це 25 січня Масі Найєм написав у Facebook.

27 грудня 2018 року адвокат подав до ДБР заяву про вчинення Луценком кримінального правопорушення. Проте слідчий ДБР відмовився вносити відомості до ЄРДР.

Масі Найєм заявляє про підозру, що до блокування реєстрації заяви про кримінальне правопорушення через розголошення даних досудового розслідування генпрокурором Ю. Луценком причетна перша заступниця голови ДБР Ольга Варченко.

У зв’язку з цим адвокат вирішив подати до ВРП скаргу на суддю, щоб притягнути її  до дисциплінарної відповідальності за невжиття заходів щодо розгляду скарги впродовж встановленого законом терміну.

Нагадаємо, "Вголос" писав раніше, що підозрюваного у вбивстві Гандзюк оголосили у розшук. Кримінального авторитета Олексія Левіна (Москаленка), котрого підозрюють в організації гучного вбивства радниці мера Херсона та громадської активістки Катерини Гандзюк, СБУ оголосила у розшук.