Про це він написав у Facebook.

За його словами, так званого організатора замаху на вбивство Бабченка звуть Борис Герман, він виконавчий директор українсько-німецького СП «Шмайсер», що спеціалізується на виробництві зброї, яке має виробничі відносини з Міністерством оборони.

«Сам Борис відомий своєю волонтерською діяльністю для потреб АТО. Саме його оптика стоїть на гвинтівках наших снайперів, саме він модернізує і створює найпотужніші снайперські комплекси на базі існуючого армійського озброєння», - написав адвокат.

Він додав, що Герман має юридичну освіту і його улюблена справа - зброя.

«Сьогодні Шевченківський суд обиратиме йому запобіжний захід. Чим же аргументує СБУ необхідність утримання під вартою?», - запитав Солодко.

«По-перше, замовники вбивства Бо, судячи з документів, так і залишилися невстановленими. Їх навіть не шукали. По-друге, з розмов Бориса з «кілером» зрозуміло, що його квартира і завод за останні півроку неодноразово обшукувалися тією ж СБУ з співробітниками якої довелося поділитися - в протоколі згадуються 70 тисяч доларів», - написав він.

Він розповів, що в листуванні в месенджерах мова йде «про що завгодно, але не про вбивство».

«А ось припущень «кілера» і допитує його співробітника скільки завгодно. Так, списку потенційних жертв в матеріалах теж немає», - заявив адвокат.

«Сам «кілер», діючи вже в рамках протоколу про контроль за вчиненням злочину, пропонує «грохнути» так званих Тодора Пановського і Богданова, кажучи про те, що останнього ненавидить «...з 14-го року», - додав Солодко.

На його думку, це схоже на провокацію

Також він вважає, що в цій справі немає інтересу Германа і мотив поки не встановлено.

«Справа дивна, але брифінг Генерального прокурора вже відбувся. Значить, будуть, витріщивши очі, доводити навіть неіснуюче...», - написав адвокат.

Нагадаємо, 29 травня стало відомо про скоєний замах на російського журналіста Аркадія Бабченка. Повідомлялось, що він після пострілів у спину помер у кареті «швидкої».

Слідчі почали кримінальне провадження за ч.1 ст.115 (умисне вбивство) КК України за фактом вбивства.

СК РФ також порушив справу щодо вбивства журналіста Бабченка у Києві. 

На брифінгу 30 травня голова СБУ Василь Грицак повідомив, що Бабченко живий.

Аркадій Бабченко на рес-конференції вибачився перед рідними за своє «вбивство».

СБУ оприлюднила відео затримання замовника вбивства Аркадія Бабченка.

Також ГПУ пояснила користь від «вбивства» Бабченка, запевнивши, що таким шляхом правоохоронці домоглися отримання інформації про заплановану розправу ще із 30-ма особами.