Голова Херсонської облради Владислав Мангер, якого підозрюють в організації вбивства Катерини Гандзюк, викликали для проходження експертизи на поліграфі, проте тестування не відбулося за рішенням адвокатів і підзахисного.

Про це повідомили в Київському науково-дослідному інституті судових експертиз, пише УНН.

“Тестування не було за рекомендацією адвокатів. Адвокати разом зі своїм підзахисним вирішили не проходити тестування”, – сказав в інституті.

У той же час адвокат Мангера – Олександр Шадрін заявив, що тестування не відбулося через процедурні перешкоди.

“Наскільки я знаю, не з’явився слідчий, експертиза не відбулася. Оскільки не з’явився слідчий, то виникли процедурні нюанси, оскільки не допускали адвокатів. Напевно, виникли якісь процедурні перешкоди”, – зазначив Шадрін.

У прес-службі КНДІСЕ повідомили, що слідчий сьогодні був на робочому місці.

Нагадаємо, Шевченківський райсуд Києва продовжив розгляд клопотання про зміну запобіжного заходу підозрюваному у вбивстві активістки Катерини Гандзюк Владиславу Мангеру. Чиновник зараз відсторонений від посади і зобов’язаний носити електронний браслет, брати його під варту суд відмовився.

Як відомо, Мангеру оголосили підозру в організації вбивства активістки Катерини Гандзюк.

31 липня 2018 року її облили сірчаною кислотою біля під’їзду власного будинку. Постраждалу перевезли до Києва, де вона проходила лікування протягом трьох місяців, але 4 листопада вона померла від ускладнень, викликаних масштабними хімічними опіками.