Про це йдеться в сюжеті нічного випуску «ТСН».

«Я бачу альтернативу – домашній арешт можна було обрати. Оскільки в нього є місце проживання в місті Києві. Можна одягти електронний засіб контролю», – заявив адвокат підозрюваного Олександр Байдик.

Сам Єфремов своєї провини в організації голосування за «диктаторські закони» 16 січня минулого року не визнає. Він каже, що знає регламент роботу Верховної Ради, за яким вплинути на роботу рахункової комісії неможливо.

І додає, що з’являвся би за всіма викликами до суду чи слідчих, тому тримати його під арештом не варто.

Суд вважав інакше, тому схвалив тримати політика під вартою до 14 квітня, а розмір застави визначити 3 тис. мінімальними зарплатами – це близько 3,6 млн гривень. Таких грошей, скаржиться Єфремов, у нього зараз немає. Всі його кошти начебто були в банку, котрий тепер не працює, бо опинився на території самопроголошеної «ЛНР».

Нагадаємо, Генеральна прокуратура України просила Печерський районний суд Києва обрати запобіжний захід колишньому лідеру фракції Партії регіонів у Верховній Раді 7 скликання Олександру Єфремову у вигляді утримання під вартою з визначенням застави в розмірі близько 3 млн грн. 

Натомість сам Єфремов заявив, що у нього таких грошей нема.

Як писав «Вголос», 14 лютого співробітники Генпрокуратури спільно з працівниками СБУ затримали колишнього голову фракції Партії регіонів Олександра Єфремова. Генпрокурор України Віктор Шокін заявив, що наполягатиме на арешті Єфремова.